שותפים

 

 

 

כגוף בעל התמחות פיננסית עסקית גבוהה, עובדת אופקים גם עם שותפים עסקיים שונים. יחד עם השותפים, מאגר הידע והשירות ללקוח נרחב יותר ומאפשר לנו לספק פתרונות עתירי ידע בתחום ניהול הסיכונים, המסחר והביצוע. מול כל השותפים העסקיים פועלת אופקים כגוף עצמאי לחלוטין, בלתי תלוי ונטול זיקה.

o

בנקים וחדרי עסקאות

אופקים מקיימת קשרי מסחר, ידע ושירות ענפים מאוד מול המגזר הבנקאי בארץ ובחו"ל. שנים של עבודה משותפת עם מיטב המומחים במערכת הבנקאית העולמית יצרו שכבת ידע וניסיון אדירים ובאים לידי ביטוי באופן מיטבי בעבודה מול לקוחות בסקטורים שונים.

o

משרדי רו"ח

כמובילים בתחום הגידורים, ניהול החשיפות והמסחר. פיתחה אופקים עם השנים מוניטין גבוה של מקצוענות בלתי מתפשרת מול משרדי רו"ח שונים. באופן שוטף עובדים צוותי אופקים עם מיטב מחלקות הביקורת והמחלקות המקצועיות של משרדי Big4 ומשרדים בינוניים בעבודות חשבונאות גידור, נגזרים משובצים, הערכות שווי וחוות דעת מקצועיות.

o

יועצים מומחים

 אופקים עובדת באופן שוטף מול מערך יועצים בתחומי ליבה עסקיים בניהם: מנהלי תיקים, עו"ד מסחריים, יועצי מס, ספקי אשראי חוץ בנקאי וספקי מיקור חוץ פיננסיים. קשרי העבודה מבוססי ידע והתמחות לטובת צרכי הלקוח.

Style Switcher

Layout options
Header options
Accent Color Examples
Background Examples (boxed-only)
View all options →