קבוצת אופקים

 

 

כגוף בעל התמחות עמוקה בשווקים הפיננסים, בניהול סיכוני שוק, במסחר וביצוע, מספקת קבוצת אופקים מערך פתרונות נרחב ללקוחות ישראלים וזרים במגוון תעשיות, שווקים ומגזרי פעילות. שנים ארוכות של עשיה, ניתוחי עומק של חשיפות פיננסיות מורכבות מאוד וליווי יומיומי של לקוחות רבים הפכו את אופקים לגוף הגדול והמוביל בישראל בתחום.

לקבוצה מערך נרחב של קשרי עבודה עם המערכת הבנקאית בישראל ובעולם, צוותי המומחים שלנו נמצאים בצמתים המרכזיים של קבלת ההחלטות בחברות מובילות, מחלקת המחקר שלנו נמצאת בקשרים הדוקים עם מיטב הכלכלנים והאנליסטים בישראל ובעולם וצוות חדר העסקאות שלנו, במקצועיות, בעזרת מיטב הטכנולוגיה וביתרון משמעותי לגודל מהווה זרוע ביצועית איתנה ללקוחות רבים ומגוונים.

אופקים נוסדה בשנת 2006 ע"י בני אברהם ופועלת כגוף בלתי תלוי ועצמאי לחלוטין. צוותי אופקים כוללים מנהלי סיכונים מומחים, סוחרים מקצועיים, אנליסטים, מומחי נגזרים, עו"ד, רואי חשבון, כלכלנים, בנקאים לשעבר ומנהלי טכנולוגיה. אנו מונעים מטרה. לשרת נאמנה כל לקוח בהבנה עמוקה מאוד של צרכיו העסקיים ובמאמץ בלתי מתפשר להפחית את הסיכון ולשמש כגשר איתן לשווקים הפיננסיים. חשוב לנו להבין אתכם. להבין את הסביבה העסקית, את הדרך והיעדים. אנו מצדנו נעשה כל מאמץ לייצר ערכים מוספים, לבנות אתכם יחד תשתית פיננסית איתנה, לנתח ולנטר את הסיכון ולעמוד על המשמר בתכנון אסטרטגי חכם ומותאם ובפתרון ייחודי המותאם למידתכם.

ניהול-סיכונים-1

ניהול סיכונים

אופקים מתמחה בניהול סיכוני מט"ח, ריבית, סחורות ומדדים.  יש לנו ניסיון של שנים בניתוח חשיפות פיננסיות, תכנון מדיניות גידור, ייעוץ וליווי שוטף.

חדר-עסקאות-1

חדר עסקאות

זרוע הביצוע של מיטב החברות בארץ ובעולם. גוף חזק מאוד, בלתי תלוי, מקצועי מאוד המבצע את כל סוגי העסקאות הפיננסיות בכל מטבע ובכל נכס בסיס. (המרות, אסטרטגיות הגנה ומסחר, מוצרים מובנים, סוופים, נגזרים ועוד).

ייעוץ-כלכלי-1

ייעוץ כלכלי

מערך יועצים מומחים בתחומי הליבה העסקית מספק ללקוח מגוון שירותים רחב הכולל מידול פיננסי, הערכות שווי, ניהול סיכונים לתיקי השקעות, ליווי להנפקות, עבודות כלכליות חוות דעת מקצועיות ועוד.

קבוצת אופקים ע"פ ציר הזמן

2006

בני אברהם מייסד את אופקים בחדר קטן בר"ג כפעילות המשרתת חברות בתחום ניהול הסיכונים הפיננסיים.

2007

אופקים מרחיבה את שירותי הביצוע בפעילות חדר עסקאות עצמאית ומספקת מענה נרחב לפעולות המרת מטבע  ואסטרטגיות הגנה לשווקי המט"ח והריבית.

2008

אופקים עוברת למשכנה במגדל משה אביב, הפעילות מתרחבת גם לייעוץ לחברות זרות.

2010

אופקים מתחילה בפיתוח פנימי טכנולוגי של מערך פתרונות הממוקד בפעילות הליבה.

2011

אופקים מרחיבה את שירותי המחלקה הכלכלית. מבצעת עבודות כלכליות נרחבות בתחומי חשבונאות הגידור, הערכות השווי ומידול פיננסי מתקדם.

2012

אופקים חוצה את רף 2 מליארד דולר בביצוע עסקאות המרה והגנה ללקוחות בחודש אחד.

2013

אופקים מרחיבה את פעילות בשווקים זרים וצוברת מומחיות בלווי חברות ותאגידים מאזורים גיאוגרפיים שונים.

2014

אופקים רוכשת את פעילות מיטב דש בתחום ניהול הסיכונים הפיננסים וחדרי העסקאות ומחזקת את מעמדה כגוף הגדול והמוביל בישראל בתחום ניהול הסיכונים הפיננסיים. בנוסף, עוברת הקבוצה למשכנה החדש במגדל צ'מפיון, בני ברק.

2016

אופקים משיקה, לראשונה בישראל, מערכת תשלומים מהמתקדמות בעולם. לקוחות אופקים מבצעים תשלומי מט"ח לכל נקודה בעולם, לכל מטבע, בתנאים ובנוחות שלא הכירו עד כה.

2015 – אופקים חוצה את רף 5 מיליארד הדולר לפעילות המרות והגנות מול חדרי העסקאות בארץ ובעולם

Style Switcher

Layout options
Header options
Accent Color Examples
Background Examples (boxed-only)
View all options →