מהפיכת התשלומים המקוונים הגיעה לישראל!

קבוצת אופקים גאה להפעיל מערכת תשלומים מהמתקדמות בארץ ובעולם.

לקוחות אופקים יכולים כיום לבצע העברות תשלומי מט"ח לכל נקודה בעולם, בכל מטבע. בביטחון מלא ובמחירים ללא תחרות!

העברה דיגיטלית של מט"ח בעולם. בטוח וקל לשימוש

קל כמו Gmail. בטוח כמו בנק. התוכנה עוצבה ע"י מומחים בינלאומיים לממשק משתמש. אין צורך בקורסים ללימוד. אין צורך בספרי הדרכה. המערכת מתאימה למובייל כמו גם לדסקטופ. נוחה, פשוטה וקלה לשימוש.

העברת מט"ח לחו"ל במחיר של העברה מקומית

למה לשלם עמלות גבוהות על העברות מט"ח כשאפשר אחרת? קבוצת אופקים מפעילה את חדר המסחר החוץ בנקאי הגדול בישראל, המקושר אוטומטית ובכל רגע נתון (גם בלילה) אל עשרות בנקים, בישראל ובעולם. עכשיו, גם אתם יכולים לחסוך בגדול.

50 מטבעות. 140 מדינות.

כל עוד המטבע נזיל וחוקי מדינת ישראל מאפשרים לנו להעביר לשם מט"ח, אנחנו נמיר את הכסף ונעביר אותו ברחבי העולם, בתנאים אופטימאליים ובעלות נמוכה שעוד לא הכרתם.

הצטרפו אל אלפי הלקוחות שכבר עובדים איתנו

קבוצת אופקים גדלה ומתחדשת כל הזמן. 50 עובדי החברה כוללים היום סוחרים, מנהלי סיכונים, כלכלנים, מנהלי ציות ואנשי טכנולוגיה, אשר משרתים אלפי לקוחות במגוון של נקודות ממשק שבין המטרות העסקיות לאמצעים הפיננסיים.

את הניסיון שצברנו לאורך השנים ואת עושר המוצרים והשירותים של החברה, אפשר לקטלג ע"פ צרכי הלקוחות השונים. בין אם נכס הבסיס שלכם הוא מט"ח, מדדים, ריבית או סחורות ובין אם הצרכים שלכם, הם אלו של חברה פרטית קטנה, או של חברה ציבורית גדולה, אנחנו כאן לשירותכם.

Style Switcher

Layout options
Header options
Accent Color Examples
Background Examples (boxed-only)
View all options →