המטרות והערכים שלנו

 

 

o

המטרות שלנו

המטרות שלנו הן הבסיס האמיתי לקיומנו, מתוות את הדרך לאורך שנים וקדימה.

ערכים ללקוח. המנוע האמיתי של כל פעולותינו. לייצר לכל לקוח, בכל גודל ומכל מגזר, ערכים מוספים אמיתיים המתבטאים בחשיבה אחרת, מאמץ עילאי למציאת הפתרון הנכון, מאמץ בלתי פוסק להשגת העסקה הטובה ביותר בכל תנאי שוק ומאמץ אמיתי לייצר ביטחון ושקט עבורכם לפעילות עסקית השוטפת.

ערכים לשותפים. אנו מאמינים במסחר הוגן ועבודה משותפת. כגוף בלתי תלוי נעשה כל מאמץ להשיג את העסקה הנכונה ביותר ללקוח אך במסחר הוגן המאפשר הזדמנות שווה ואמתית לכל שותף. הצלחתם היא הצלחתנו ויחד הן משרתות נאמנה את קהל לקוחותינו.

ערכים לעובדים. אנו מאמינים, בלב שלם, כי במסע שלנו יש מקום של כבוד לכל עובד ועובדת ששותפים לערכים ולמטרות שלנו. אנו מאמינים ומברכים על יוזמה אישית, חשיבה יוצרת וחתירה לפעולה ומעודדים בכל רגע אווירת התלהבות וחדוות יצירה ושירות ללקוח.

ערכים לקהילה. לא כסיסמא, אלא כדרך חיים. להפוך, בדרך שלנו, את המקום בו אנו פועלים לטוב יותר. לשתף את הידע שרכשנו, את הניסיון והאמונות ויחד לחולל כוח אמיתי שמטביע חותם טוב של איכות, הגינות ושירות יוצא דופן לטובה.

 

o

הערכים שלנו

חושבים רחוק. אנו מאמינים בריצה למרחקים ארוכים, בבניית תשתית איתנה ולמידה מתמשכת. תפיסת העולם שלנו כמנהלי סיכונים היא להסתכל במבט רחוק עם הלקוחות, העובדים והשותפים שלנו.

הוגנים וצנועים. מונעים ממקום של אהבת המקצוע ואהבת השירות ויודעים באמת שאין כל אפשרות אחרת להצלחה פרט להגינות בכל רובד ומימד ופרט לצניעות בכל שלב ועל אף כל הישג ופסגה.

חושבים אחרת. לא נרפה, אף לא לרגע, ממציאת הפתרון הנכון והטוב ביותר. לא משנה כמה מאמץ יידרש, חשיבה אחרת יצירתית הנובעת ממקצועיות עמוקה היא אבן בסיס בשירות לקוחות מעולה.

עובדים יחד. אנו מאמינים בלמידה מתמשכת ומשותפת. מאמינים כי יחד כולנו עם הלקוחות והשותפים העסקיים יוצרים 'רב מוח' אדיר שהופך אותנו לטובים יותר.

מתאמצים יותר. יש לנו את הזכות לשרת לקוחות. אנו בבסיס ובאופן בלתי פוסק נתאמץ יותר. להבין את הלקוח נתאמץ למצוא עבורו את הפתרון הטוב ביותר ונתאמץ להשיג את העסקה הטובה ביותר. המאמץ הבלתי פוסק למצוינות ולמקצועיות הוא נר לרגלנו.

Style Switcher

Layout options
Header options
Accent Color Examples
Background Examples (boxed-only)
View all options →